Pár slov o našej firme

Naša firma

Predaj nábytku a rôznych doplnkov do interiéru

Informacie o firme
Informacie o firme

O firme

V roku 1991 vznikla spoločnosť Nábytok-Interiér. Spočiatku bolo jej hlavným zameraním predaj nábytku a rôznych doplnkov do interiéru.Postupne sa predaj rozšíril o elektrospotrebiče do kuchynských liniek, zákazkovú výrobu nábytku.

V roku 1994 pribudla výroba plastových výliskov vtrekolisovaním. Výroba je orientovaná najmä pre nábytkársky priemysel a technické výlisky pre stavebníctvo a bielu techniku.

V roku 2007 sa zväčšila výstavná plocha predajne na 1200 m2 nadstavením ďalšieho podlažia. Sortiment sa rozšíril o vstavané skrine, matrace a rôzne dekoratívne doplnky napríklad obrazy, vázy, posteľné obliečky, uteráky, kusové koberce a záclony.

0 +
Úspešných zákaziek
0 +
Zamestnancov
0 +
Rokov na trhu
DECODOM

DECODOM

V roku 2011 pribudlo kuchynské štúdio firmy DECODOM. Na ploche 250 m2 je nainštalovaných 30 kuchýň. Vystavené sú lacnejšie ale aj drahšie kuchyne v ktorých sú namontované novinky v zakladaní a sortírovaní riadu, príborov a potravín. Naše predavačky sú vyškolené tak aby zákazníkovi navrhli a nakreslili v špeciálnom programe kuchyňu podľa najnovších trendov.

Naši montážnici sa zase postarajú o jej kvalitné namontovanie.

Partneri