Interiér podľa Vašich predstáv

Sortiment

Komplexný výber všetkých potrebných súčastí vášho vysnívaného interiéru

Sortiment

Pozrite si celý náš katalóg "Moj domov"

Obývacia izba

Obývacia izba

Obývačka je miesto, kde sa vždy stretne celá rodina. U nás si môžete vybrať z rôznych štýlov a farebných kombinácii, ktoré potešia nejedno oko. 

Kuchyňa

Kuchyňa

Hovorí sa, že láska ide cez žalúdok, a tak v každej domácnosti nesmie chýbať kvalitná kuchynská zostava, v ktorej sa každému bude variť hravo. Veríme, že si u nás prídete na svoje a vyberiete si kuchyňu podľa vašich predstáv.

Viac nájdete v našom katalógu

Detská izba

Detská izba

Či už pre vašich najmenších alebo tínedžerov máme pripravený veľký výber detských izieb, ktoré sú útulné a každý v nich nájde svoj komfort. Veď predsa každé dieťa potrebuje svoje kráľovstvo.

Spálne postele

Spálne a postele

Z každej spálne musí prúdiť pozitívna energia, pretože práve tam sa neustále začína nový deň. V našej ponuke nájdete široké množstvo moderných zostáv a postelí.

Sedacia súprava

Sedacia súprava

Pohodlná sedačka je ako stvorená pre spoločné rodinné večery, preto máme pre Vás pripravené rôzne druhy sedačiek, v rozdielnych veľkostiach a farbách.   

Doplnky

Doplnky

V každej domácnosti by nemali chýbať štýlové doplnky, ktoré esteticky ladia s vašim nábytkom. Náš sortiment obohacujú vázy, sviečky, sošky, ale taktiež aj posteľné súpravy a uteráky.

Matrace

Matrace

Vybrať si ten správny matrac je niekedy náročné, no je to veľmi dôležité pre pokojný a plnohodnotný spánok, preto Vám radi pomôžeme s výberom. 

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať !